İmza Kopyalama ve  Kırtasiye

Bütün ofis kırtasiye ürünleri tedarik  ve temin edilmesinin ne önemli gereksinimi ofis kırtasiye alanında gerekli olan ürün gamına ve hizmetine sahip olabilmenizdir. Ofis kırtasiye içerisinde bilgisayar sarf malzemeleri, ofis teknik malzemeler, yazıcı, tarayıcı, faks makinaları, sümen takımı, özel kalem çeşitleri, kağıt grupları, masa setleri gibi ürünlerle daha farklı mecralara yansımaktadır. Bu hizmetleri yada ürünleri bulundurmaktan daha da önemlisi, bu hizmeti sizin rahatınız bozulmadan güvenli ve ekonomik olarak: ofis kırtasiye ihtiyaçlarınızı ofisinize aynı gün içerisinde kapınıza bırakılmasıdır.

Ciltleme ve Spiral Hizmetleri

Genel olarak bez cilt ve karton cilt olmakla birlikte spiral ve şeffaf kapak işlemleride yapılmaktadır. Bazı bilgileri kitaplaştırmak yada dergi ve kitap düzeninde bir arada tutmak için kullanılan bu işlemler, endüstriyel anlamda(seri ve adetli) pek çözümlenememektedir. İşte tam bu aşamada ofis kırtasiye olarak biz devreye girmekteyiz. En kısa sürede hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Bilgisayar Sarf Mazemeleri

Bilgisayar sarf malzemeleri olarak başta yazıcı, tarayıcı ve faks makineleri olarak bilinse de, kağıt kesme (evrak imha) makineleri harici hard diskler, usb flash bellekler, power kabloları, monitörler, usb çoklayıcılar, klavyeler, mause, wifi adaptörleri, bluetooth adaptörler, kulaklıklar, kameralar, microfonlar, mausepadler,  switchler, ekran temizleyiciler ve notebook soğutucuları bunlardan  bazılarıdır.

Proje Kopyalama

Büyük ebatta metrajlı çıktılarınız hızlı ve kaliteli baskı teknikleriyle işlenir ve kullanıma hazırlanır. Hatta çalışma alanı rahatlığımızla çıktı öncesi son hallerini tekrar görebilir, teknik ve tecrübeli personellerimizle gerekli düzeltmeleri yapabilirsiniz. Proje Kopyalama Proje Şirketleri noktasında ihtiyaca yönelik hız, zaman ve ekonomi yönünde gelişmelerle takip edilmektedir. Kapsamlı alternatif ve istikrarlı çalışmaların yanı sıra son teknoloji en büyük gereksinimleridir.

Plan Kopyalama

Opak, Kağıt, Aydınger, Asetat, Polyester, Schoellerhammer,  Canson ve  Kraft kağıt çeşitlerine geniş ebat ve metrajlı olarak çalışılmaktadır. Kullanım alanları genel olarak, Mimarlık ve mühendislik projeler, İnşaat altyapı ve üst yapı Statik tesisat mekanik projeleri, İmalat sanayi  makine üretim projeleri, Üniversite dönem ve bitirme projeleri, Haritalar, Belediye imar projeleridir.

Geniş Ebat Kopyalama

150 cm büyüklüğünde kopyalama ve tarama işlemleri. 150 cm büyüklüğünde kopyalama ve tarama işlemleri ile Gerek renkli gerekse siyah baskılarınız kalite ve uygun fiyat çerçevesinde gerçekleştirilir. Biz gerek sizin işiniz gerekse de işimiz kalitesi için hizmet vermekte olup , digital baskı alanında yapmamız gerekenleri bilerek hareket etmekteyiz. İş ahlakımız ve sektördeki engin tecrüberimizle ilerlemekte ve teknolojik yatırımlar yapmaktayız. Baskı sektörü fayda artı maliyet gibi değişmez uygulamalarla değil faydalı ve ekonomik çözümlerle güçlenmekteyiz.

CD DVD Çoğaltma Hizmetleri

Kaliteli görüntü ve ses garantisi ile çoğaltma ve kopyalama hizmetinin yanı sıra cd ve dvd lere etiket baskı yada serigrafik baskı yapılarak kaliteli ve etkili teknikler kullanılmaktadır. Cd ve Dvd çoğaltma esnasında test (adetlere bağlı ve zamanlama ayarlanarak) yapılmaktadır. Genel alanlar tanıtım ve eğitim alanları olmakla birlikte kalite önemli olan her alanda cd ve dvd kopyalamama yapılmaktadır.

diger-hizmetler-01

diger-hizmetler-02

diger-hizmetler-03

diger-hizmetler-04

diger-hizmetler-05

diger-hizmetler-06

diger-hizmetler-07