Kullanımı kolay profesyonel çok fonksiyonlu renkli ve siyah beyaz fotokopi makinesi filomuz küçük iş gruplarının veya geniş departmanların ihtiyaçlarına uyan özelliklerle üretkenliği artırır.

Farklı çeşitlilikteki sonlandırma seçenekleri profesyonel kalitede kitapçık ve raporlar sağlarken günlük yazıcı, fotokopi, tarama ve faks ihtiyaçlarının maksimum çalışma zamanında üstesinden gelir.

Dijital teknolojideki gelişmeler sayesinde, fotokopi makinaları artık faks gönderme, tarama ve yazma yetenekleriyle çok fonksiyonlu olarak kullanılabilmektedir. Fotokopi makinaları ve çok fonksiyonlu yazıcılar, tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Çalışma grubunuzun hacmini karşılayacak şekilde tasarlanan fotokopi makinaları, tekrarlanan işlemleri otomatikleştirebilir ve iş akışlarını isteğe göre özelleştirebilir.

Ayrıca, güvenli veri transferi için ağ doğrulama, yazıcı ve tarayıcı şifreleme ve görüntü üzerine yazma özellikleri sayesinde ağınızdaki özel bilgiler korunur.

Vakitsiz kesintiler ve karmaşık bakım işlemleri baskı hızını ve dolayısıyla çalışma hızını yavaşlatabilir.  Her gün güvenilir sonuçlar elde edeceğinizden emin olmanız için maksimum çalışma süresi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

fotokopi-hizmetleri-01

 

fotokopi-hizmetleri-03

 

fotokopi-hizmetleri-02